סדנאות לעובדים - איך להפיק את המקסימום

רוצים לפנק את העובדים עם יום גיבוש והולכים לאיבוד עם האפשרויות? כדי להפיק את המקסימום מפעילות מגבשת חשוב להתאים את הפעילות לקבוצה ולמקד את המטרות בצורה ברורה. אני מזמינה אתכם לקרוא ולעשות קצת סדר בדברים:)

קרא עוד
בין מחוייבות אישית למעורבות חברתית

בתחילת השנה מודיעים לתלמידי העל יסודי שהם צריכים להתנדב. ההתנדבות הזו יכולה להיות משהו מעשיר וכיפי או תיק שנופל עליהם וגורם להם לספור את השעות. איך הופכים את הזמן הזה למשמעותי ואפקטיבי?

קרא עוד
על תפירה וחרדות חברתיות של בני נוער

הקורונה ברובה מאחורינו אבל היא השאירה אחריה הרבה נזקים, ביניהם בני נוער עם חרדות חברתיות וחוסר אינטראקציה עם הסובבים אותם. הצעה להתמודדות בפנים.

קרא עוד
הטיפים של בסבוסה ליום הולדת מושלם

יום הולדת יש רק פעם בשנה וכל ילד וילדה רוצים שזה יהיה היום הכי מושלם שיש! ריכזתי עבורכם 6 טיפים חשובים כדי להפוך כל חגיגה (ולכל גיל) ליום הולדת מנצח! מזל טוב!

קרא עוד
איך לבחור קייטנה?

הקיץ בפתח ובין ריצה ממזגן אחד לאחר ההורים עסוקים במשהו חשוב לא פחות- בחירת קייטנה לילדים! המבחר עצום ולפעמים מבלבל אז החלטתי לעשות לכם קצת סדר ולתת לכם עוד כמה נקודות למחשבה מעבר לכותרות על הפלייר של הקייטנה :)

קרא עוד
איך לבחור מכונת תפירה?

רוצים לקנות מכונת תפירה ואין לכם מושג איפה להתחיל? באתי לעשות לכם קצת סדר בבלאגן:)

קרא עוד
מה ההבדל בין תפירה לעיצוב?

תפירה ועיצוב הם דברים שונים. רגע לפני שנרשמים לקורס חשוב לדעת מה ההבדלים.

קרא עוד
הפעלות יצירתיות וחינוכיות לחופשת הקורונה

הילדים בבית, ההורים בבית (ואולי בכלל עובדים מהבית), הכל הפך להיות בלאגן לא ברור ואתם מנסים לעשות קצת סדר? ריכזתי לכם פעילויות יצירתיות ומגוונות מתחומים שונים שיעזרו לכם להכניס קצת תוכן מעניין לתוך התקופה הזו. תהנו :)

קרא עוד