"בסבוסה" הוקמה בשנת 2014 כעסק למכירת תיקים בעבודת יד (בסבוסה תיק), הפכה לעסק של סדנאות תפירה חינוכיות וטיפוליות (בסבוסה - סדנאות תפירה) ומשם התרחבה לסדנאות יצירה רחבות המותאמות למגוון רחב של קהלים (בסבוסה - כשאמנות וחינוך נפגשים).
הסדנאות של בסבוסה באות לעורר סקרנות, לאפשר התנסויות בתחומים חדשים, לעודד יצירה וקשרים אישיים בתקופה שהטכנולוגיה מחליפה הכל, לפתח תחביבים חדשים ולפתח את הדמיון. בין הסדנאות ניתן למצוא סדנאות טיפוליות, סדנאות של מנהיגות ומעורבות חברתית וגם סדנאות גיבוש לכל קבוצה ובכל גיל.
הסדנאות של בסבוסה עוברות במרכזי פעילות רבים ומגוונים- בתי ספר, מועדוני גמלאים, כיתות חינוך מיוחד, מעונות דיור של בעלי צרכים מיוחדים, מרכזי נוער, ארגוני עובדים, פארקים ועוד.

אני הילה, או בשמי המוכר בסבוסה, עוסקת בתחום החינוך כבר 20 שנה ומשלבת אותו עם עולם הטיפול מעל עשור.

הכשרה מקצועית ותעודות
* סיוע לטיפול בעזרת בע"ח במכללת "מגן דוד ירוק" - לימודי תעודה
* קידום נוער והוראת ספרות במכללה האקדמית "בית ברל" - תואר ראשון B.Ed, תעודת עובד חינוך ותעודת הוראה בתחום הספרות לשכבות העל יסודי.
* קורס יסודות הצילום בבית הספר לצילום "גליץ".
* קורס אמנות במכללת "ארטי" - לימודי תעודה.
* קורס צילום במכללת "ארטי" - לימודי תעודה.
*קורס פוטותרפיה במכללת "ארטי" - לימודי תעודה.

סדנאות וקורסים נוספים
* קורס תפירה ב"בוטיק ללימודי תפירה ענבל נאור".
* קורס תדמיתנות ב"בוטיק ללימודי תפירה ענבל נאור" בהדרכת המעצבת יעל גרין.
* סדנת קומיקס אצל המאיירת אור ליבנה.
* סדנאות כתיבה וסטוריטלינג של "כאן עובדים בכיף" בהנחיית טל איתן.
* קורסי כתיבה עם בינה מלאכותית (גוגל בארד + chat gpt) של "כאן עובדים בכיף" בהנחיית טל איתן.
* קורס מידג'רני של "כאן עובדים בכיף" בהנחיית טל איתן.

צוות ההדרכה
הצוות נבחר בפינצטה ובו מדריכים ומדריכות שהחיוך שלהם הוא סימן ההיכר שלהם. הם נהנים מהעבודה עם אנשים, מלאי השראה ואוהבים ליצור בעצמם.

הסדנאות האהובות ביותר
בתוך המבחר הגדול של הסדנאות, האהובות מכולן הן סדנאות התרומה לקהילה- יוצרים משהו ומעבירים הלאה. הסדנאות האלה שמות דגש על ראיית האחר, נתינה, חיבור בין אוכלוסיות שונות ועוד. תפרנו כריות לכלבים בעמותות, תפרנו כיסויי ראש לחולות סרטן, יצרנו עם פסולת- קשישים וילדים יחד כדי להעלות מודעות לאיכות הסביבה, צילמנו חופים מטונפים ויצרנו תערוכת צילומים ושיעורי חברה על זיהום חופי הים, תפרנו מחזיקי מפתחות לילדים מאושפזים, תפרנו מארזי חג מתוקים בראש השנה ובפורים שנתרמו גם הם למגוון אוכלוסיות, יצרנו מוביילים מרשרשים ומשטחים מפעילים לקבוצות של מיוחדים בתפקוד נמוך אבל הכי חשוב- היד עוד נטויה ורעיונות רבים עולים כל הזמן.

בין לקוחותינו
עיריות וקיבוצים- ת"א, רמת גן, גבעתיים, יהוד, בת ים, נס ציונה, ראשל"צ, חולון, כפר סבא, נתניה, רחובות, תמרת, קיבוץ צאלים, קיבוץ אלישמע, קיבוץ ניר אליהו ועוד.
בתי ספר- תיכון אורט נעמי שמר בגן יבנה, בית אקשטיין רמת אפעל, תיכון אורה מודיעים רמת גן, גבריאלי תל אביב.
מעונות לדיירים מיוחדים- "בית דפנה" בחולון, "נווה צדק" ביפו, בית אקשטיין תל אביב ועוד.
מסגרות לנוער בסיכון- קידום נוער קרית אונו,  בית אמיתי של עמותת עלם, קידום נוער תל אביב יפו, מרכז לנערות יהוד, בית חם "סמיילי" ברחובות, "הפוך על הפוך" של עמותת עלם, פנימיית "אלוני יצחק" ועוד.
מסגרות גמלאים- מועדון דובדבן יהוד, בית אבות שלווה גבעתיים, בית אבות רבקה חולון ועוד.
מסגרות נוספות- בית אמיתי תל אביב, צעירי "מה הלו"ז", חווה חקלאית כפר סבא, חי פארק כפר סבא, עמותת "מרפא לנפש" ועוד.